Детокс — профілактика хвороб майбутнього

Ви помітили, наскільки технологічний процес покращує життя? І разом з тим, на жаль, упевнено погіршує наше здоров'я. То чи можна у XXI столітті знайти баланс й залишитися здоровим у мегаполісі? 

Нам є чому «завдячувати» промисловості: особлива її заслуга — важкі метали та хімікати, які ми щодня вдихаємо та п'ємо. Відходи кадмію, свинцю, ртуті, пестицидів, гербіцидів, алюмінію, миш'яку здаються нам просто хімічними термінами. Але вони провокують більш звичні для нашого розуміння розлади здоров’я: онкологію, хворобу Альцгеймера, подагру, діабет, автоімунні захворювання, астму, синдром розсіяної уваги… 

Лише уявіть собі, скільки «дарунків» у вигляді токсинів ми отримуємо від перебування на вулиці. Але це ще не все. Найстрашніше те, що лікарі звертають увагу на захворювання лише у критичних ситуаціях, коли діагностуються гострі випадки хімічного отруєння, що трапляється вкрай рідко. 

А ми далі продовжуємо жити із відходами хімічної промисловості й навіть не підозрюємо про це. Натомість кількість токсинів в організмі збільшується, вони перевантажують нашу систему детоксикації й провокують нові захворювання. 

Поки людина молода (орієнтовно до 37 років), її тіло намагається самостійно очиститись від токсинів. Але з віком протидія усе слабша, токсинів більше, і хвороб, які вони викликають, теж. 

Ранній симптом дуже безневинний: найчастіше це хронічний дискомфорт без вагомої причини. І спровокувати його може будь-що: алкоголь, кава, викурена цигарка чи банальна втома. Тобто будь-яка частина нашого повсякденного життя. 

До мене звертались із різними скаргами: алергія, підвищена чутливість до хімікатів, хронічні інфекції, які неможливо заспокоїти, головний біль, запаморочення, порушення рівноваги, проблеми з пам'яттю, тремтіння рук, безплідність тощо. 

 

Олексій Башкірцев, головний лікар комплексу Edem Resort Medical & SPA, кандидат медичних наук, академік Європейської академії природничих наук, член наглядової ради університету SingularityU Kyiv у сфері експоненціальної медицини, міжнародний експерт з питань anti-age медицини

На ранніх стадіях перевантаження детоксикаційних систем часто немає явних ознак хвороби. Але будь-яке захворювання може спровокувати ці прояви. Наприклад, простуда буде протікати більш тривало й бурхливо, ніж зазвичай. Тому піклуватись про виведення токсинів потрібно до хвороби, а не після її руйнівних наслідків. 

Я створив чек-лист, який допоможе не допустити згубних наслідків:

По-перше, ворога потрібно знати в обличчя: дізнайтесь, які токсини шкодять організму та де вони найчастіше накопичуються. 

Посилюйте детоксикацію як самостійно, так і у супроводі фахівця. 

Зробіть діагностику крові, волосся, нігтів, сечі на наявність важких металів, краще з провокаційними препаратами. 

Не довіряйте порадам любителів. Неправильний підхід до детоксикації може спричинити серйозні наслідки. Приміром, один з моїх пацієнтів хотів самостійно очистити тіло від токсинів. Він використав для цього препарат для виведення важких металів у недозованій кількості. Результат сумний: його нирки назавжди пошкоджені.

Слідкуйте за тим, що ви їсте та п’єте. Велика кількість токсичних речовин потрапляє в наш організм саме з водою та їжею.

с. Стрілки, Перемишлянський район, 

Львівська обл., Україна

Тел.: +38 067 314 65 12 (відділ бронювання)

Email: seeyou@edem.com.ua

edemresort.com

 


Яндекс.Метрика