Українська мода: Колаборація бренду OSTEL та джазової співачки Лаури Марті

JAZZ FACES - ’18 - це спільний фешн-проект джазової співачки, композитора Laura Marti та бренду OSTEL. Яскраві портрети відомих джазових музикантів малювала, спеціально для колекції, український ілюстратор, фіналіст конкурсу міжнародної бієналє fashion-ілюстрації IMAGO Інна Комендант, яка зараз живе та працює у Чехії. Для створення колекції, основними героями стали такі відомі джазові музиканти: TANIA MARIA (Бразилія), MARIA JOÃO (Португалія), DIANNE REEVES (США), DEE DEE BRIDGEWATER (США), LARS DANIELSSON (Швеція), ESPERANZA SPALDING (США).

Laura Marti:

«В колекції " JAZZ FACES - ’18" є 2 головні ідеї для мене: перша - джаз — це красиво і модно. Друга — моя подяка всім великим
джазовим музикантам. Я дуже рада творчій співпраці з брендом OSTEL, з її засновницею талановитим та нестандартним українським дизайнером Олею Стельмаховою, яка захопилася моєю ідеєю і створила для колекції неперевершені образи особисто під кожного артиста. Згадую, як ми розмовляли про їх музику, особливості кожного музиканта, технічні моменти та різні тонкощі... Для мене це був зовсім новий цікавий неочікуваний досвід! А малюнки ілюстратора Інни Комендант, дуже чітко відтворили настрій, музичний колір кожного артиста».

Перша презентація «JAZZ FACES - ’18» відбулася у Львові під час Leopolis Jazz Fest у Липні. Навіть один із героїв, джазовий музикант LARS DANIELSSON був присутній на презентації та мав насолоду побачити свій портрет на одній із суконь.

Пізніше, на фесті "Джаз на Дніпрі"  Laura Marti зустрілися з яскравою та неординарною співачкою, хедлайнером події DEE DEE BRIDGEWATER і презентували їй сукню з колекції  «JAZZ FACES - ’18». «Стільки емоцій, хвилювання і ось вона у руках тієї, що і стала натхненням для створення. Дуже сподіваємось, що скоро побачимо фото Ді Ді у нашому вбранні!»- ділиться Laura Marti.

А декілька днів тому пройшов другий успішний показ, вже в столиці України. Laura Marti та OSTEL збирали гостей в київському джазовому клубі Музичний простір МК. Презентували колекцію на музикантах-моделях, які грали на музичних інструментах та співали із Laura Marti.


Яндекс.Метрика